4.2. ПІДСИСТЕМА НАЗЕМНОГО КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ

ПНКУ складається з станцій спостереження за супутниками, служби точного часу, головної станції (Колорадо-Спрінгс, США) з обчислювальним центром і декількох станцій завантаження інформації на супутники, що працюють в автоматичному режимі. Основним завданням ПНКУ є моніторинг цілісності СРНС: спостереження і контроль за траєкторіями супутників, збір необхідної інформації для визначення та прогнозування координат супутників (ефемерід), контроль за роботою апаратури супутників, управління режимами її роботи і параметрами супутникових сигналів, формування часу системи та його синхро­нізація щодо Всесвітнього часу, завантаження даних в пам'ять кожного супутника.

Навігаційні супутники періодично пролітають над станціями стеження, що дозволяє визначати і прогнозувати їх ефемериди, формувати необхідну службову інформацію і завантажувати її в бортовий комп'ютер.

Синхронізація різних процесів у СРНС забезпечується за допомогою високостабільного (атомного) еталона часу і частоти, який використовується в процесі юстування бортових еталонів навігаційних супутників.


Авторы: 239 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я

Книги: 268 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я