1. Вступ

1 2 3 4 5 6 7

Електричні машини є основними елементами енергетичних установ, різних машин, механізмів, технологічного обладнання, сучасних засобів передачі та зв’язку. Вони виробляють електричну енергію, здійснюють високоекономічне перетворення її в механічну, виконують різноманітні функції по перетворенню та підсиленню сигналів в системах автоматичного регулювання і керування. До таких електричних машин відносять двигун і трансформатор.

Двигун застосовується для перетворення електричної енергії в механічну, для приведення в дію різноманітних машин і механізмів. Він широко використовується в установах з необхідним широким і плавним регулюванням швидкості обертання.

Трансформатор - це статичний електромагнітний пристрій, призначений для перетворення змінного струму однієї напруги в змінний струм іншої напруги тієї ж частоти.

Отже, у даній розрахунково-графічній роботі наведена методика розрахунку нового перспективного електродвигуна постійного струму та броньового трансформатора. По ходу виконання такої роботи студент набуває основних навичок з розрахунку електродвигуна та трансформатора.


Авторы: 239 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я

Книги: 268 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я