4.4 Фінансування реконструкції будівель

4.4.1 Фінансування робіт з реконструкції об’єкта може здійснюватися за рахунок позикових, залучених, державних, благодійних та інших коштів. Обов’язки замовника і підрядчика відносно фінансування узгоджуються в договорі підряду на підставі плану фінансування реконструкції. Якщо реконструкція здійснюється протягом декількох календарних років, замовник зобов’язаний узгоджувати з підрядчиком уточнений план фінансування за місцями на поточний рік.

4.4.2 Розрахунки за виконані роботи здійснюються за формами первинних звітних документів аналогічним наведеним у темі 3 і можуть бути як з проміжними платежами за види, етапи, комплекси робіт, так і за готовий  об’єкт.

Підрядчик визначає обсяги і вартість виконаних робіт, що підлягають оплаті, готує відповідні документи і подає їх на підпис замовнику

4.4.3 Вартість виконаних робіт, що підлягають оплаті, визначають за усіма складовими вартості робіт, в тому числі:

- вартість прямих витрат;

- кошти на покриття загальновиробничих витрат;

- вартість робіт по зведенню ( розбиранню ) або пристосуванню тимчасових будівель і споруд;

- додаткові витрати в зимовий ( літній) періоди;

- сума прибутку;

- кошти на покриття адміністративних витрат;

- обов’язкові збори, платежі, податки.

4.4.4 Розрахунки за виконані субпідрядні роботи здійснює генпідрядчик або замовник на підставі подання генпідрядчика, який у такому випадку крім документів щодо обсягів і вартості робіт, виконаних на  об’єкті в цілому, подає замовнику документ щодо розподілу вартості робіт між ним і субпідрядчиками.

4.4.5 Приймання – передача закінчених робіт ( об’єкта реконструкції) здійснюється відповідно до вимог діючих нормативних актів, що регламентують прийняття закінчених об’єктів у експлуатацію.


Авторы: 239 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я

Книги: 268 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я