2.2. Склад технічної документації

2.2.1. Програма поточного ремонту будівель, в якій головний наголос робиться на недопущенні несправностей і збоїв, базується на аналізі технічного стану будинку, проведеному у рамках технічного обслуговування шляхом здійснення на регулярній основі перевірок всього обладнання, помешкань та елементів будинку. Вона включає:

- перелік (опис) робіт, що повинні бути виконані;

- розробку кошторису витрат та відомості ресурсів, необхідних для виконання (трудовитрат, будівельних машин та механізмів, будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, регульовано-запірної арматури, труб, контрольно-вимірювальних приладів та ін.);

- розподіл робіт і з’ясування переліку  робіт з підрядними організаціями (їх можливості вписатися у кошторис витрат та визначені терміни виконання робіт);

- графік виконання робіт.

При виконанні робіт поточного ремонту господарським способом, які не потребують розробки креслень, можливе визначення вартості ремонту на основі дефектного акту (додаток 5) і розціненого опису робіт.

2.2.2. Поточний ремонт може виконуватись як власними силами експлуатаційної організація, так і спеціалізованими підприємствами.

2.2.3. Виконання планово-запобіжних ремонтів, як правило, здійснюється на підставі окремих договорів з підрядними організаціями, а оплата їх здійснюється за актом виконаних спеціалізованими бригадами робіт, які створюються у рамках:

спеціалізованих експлуатаційних підприємств, які обслуговують внутрішньобудинкові інженерні системи;

ремонтно-будівельних управлінь, які ведуть капітальний та поточний ремонт будівель ;

житлово-експлуатаційних організацій, які здійснюють технічну експлуатацію будівель.


Авторы: 239 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я

Книги: 268 А Б В Г Д Е З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я